Skip to main content
NGFActueel

Dames senioren 1 op Houtrak

By 6 mei 2022No Comments

Hits: 16

Het wordt steeds spannender… na drie speelronden (de eerste ronde werd uitgesteld door veel te veel regen op de baan), staan we op de eerste plaats. Vandaag op de Houtrak spelen we tegen de Haarlemmermeersche, het team wat onderaan staat dus we hadden goede hoop deze positie te handhaven.
Wij waren heel blij dat Marja Genet in kon vallen om ons team compleet te maken, dank daarvoor Marja!

Na de greensomes was de tussenstand 3-3, al met al dus wat meer spanning dan waar we op hadden gehoopt. Gelukkig werden de singles gewonnen door Corinne, Marja, Willemien en Caja maar Saskia en ik moesten tot op de laatste hole blijven vechten op een erg moeilijk bespeelbare baan. Onderweg zag ik onze dames al blij zwaaien naar ons dus dat gaf ons goede moed. Uiteindelijk wonnen we met 12-6.

We staan nog steeds bovenaan en zullen volgende week bij de inhaalwedstrijd op de Haarlemmermeersche proberen het kampioenschap en promotie zeker te stellen. We spelen tegen een van onze concurrenten, de Amsterdamse, dus dat gaat nog heel spannend worden!
Rest mij nog onze supporters van Spaarnwoude te bedanken voor de steun, hopelijk volgende week weer!

Tineke Lubbersen

05 mei 2022