Hits: 57
6 mei 2025 — Afgelopen zondag was er weer de jaarlijkse HANDICART wedstrijd. Naast vermaak en plezier voor de deelnemers is er nog een heel belangrijk doel van deze wedstrijd. Het meer bekend maken van de stichting Handicart en natuurlijk om extra leden, donateurs te werven en geld in te zamelen. Laatste is in ieder geval gelukt, ruim 300 euro brachten de ballen en mulligans op. Cees was er blij mee, mede namens de stichting Handicart.
Terug naar de wedstrijd zelf, na allerlei mails met startlijsten en handicapverrekkingen was het om 10 uur tijd voor de eerste flight om te vertrekken. Wij, Mirjam en ikzelf, zaten in de laatste flight en mochten een uurtje later beginnen. Even voor wie het niet weet, deze wedstrijd wordt gespeeld als Greensome wedstrijd met teams van 2 personen. In onze flight waren Aad en Carl het tweede team. Heren dank voor de gezelligheid en de ondersteuning!
Na een wat lastige start op D1 , bal lag nog speelbaar in de hindernis, kwamen we beter in ons spel. De bal bleef in de baan en we vulden elkaar goed aan. Een degelijke afslag, gevolgd door een aardige approach en niet te veel putts brachten de nodige punten binnen, 22 in totaal over de D-holes.
Onze flightgenoten Aad en Carl deden ook aardig mee, maar hadden net een slagje meer nodig over de eerste 9 holes.
Op naar de E-holes, ook hier begonnen we niet slecht. De nodige punten kwamen binnen. Met als hoogtepunt de birdie op E4, de parren op de volgende holes hielpen ook. Zelfs een streep op E7 kon de pret niet echt drukken, we waren lekker bezig. Ook mijn compleet gemiste approach op E9 (we lagen bijna op C1 ) bleek nog niet zo slecht te zijn. Een chip en een putt verder bracht toch nog een puntje op de kaart.
24 punten over deze negen hols was een mooie score.
Totaal dus 46 punten, wie weet is dat genoeg voor een hoge klassering.
Op naar het terras, want ondanks de iets lagere temperatuur en mindere weer als de voorgaande week, zat dat lekker vol. Allemaal in afwachting van de uitslag. Na het nodige rekenwerk door Monique en Albert (dank voor de organisatie) bleek de laatste flight de winnende stableford score binnen gebracht te hebben.
Vol spanning waren wij in afwachting van de prijsuitreiking, zou het genoeg zijn? Maar eerst werden de prijzen voor de verschillende longest drive en neary’s uitgedeeld. Daarna begon Cees met de prijsuitreiking en wel met de derde plaats. Zsolt en Richard werden derde met 42 punten, net voor Sonny en Sylvester ook met 42 punten maar een iets mindere 2 de negen. Daarna de tweede plaats met 43 punten, die was voor Jan en Cora. En toen wisten wij dat we eerste waren geworden met onze 46 punten.
Dat betekent dat onze naam op de wisselbeker komt te staan, deze beker is te bewonderen op het secretariaat. Daarnaast kregen we namens de sponsor Golfbaan Spaarnwoude, een leuke waardebon. De nummers twee en drie kregen ook een bon. En als extra beloning mogen wij naar de regiofinale, die in september op een nog niet bekende baan wordt gehouden. Rest mij om onze flightgenoten te bedanken voor de ondersteuning, de wedstrijdleiding (Monique en Albert) voor al het regelwerk, Cees voor de ondersteuning vanuit stichting Handicart, de sponsor Golfbaan Spaarnwoude voor de prijzen en alle overige deelnemers voor de geweldige dag.
Groet Mirjam en Charles